Ovocné čaje - Oxalis eshop
DORUČENÍ VAŠÍ ZÁSILKY MŮŽE TRVAT DÉLE NEŽ OBVYKLE. KVŮLI VELKÉMU VYTÍŽENÍ MŮŽE DOJÍT KE ZMĚNĚ PŘEPRAVCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Ovocné čaje

Kategorie
Druhy čajů

Základ pitného režimu

Jsou určeny na dlouhodobé pití a dají se konzumovat prakticky po celý rok - v létě ledově vychlazené, v zimě pak příjemně horké. Ovocný čaj můžete pít v klidu domova a na cesty si ho zabalit do praktické termosky. Můžete je zakoupit jako sypané i porcované.

Šípek - základ ovocných i bylinných čajů

Šípek je významným zdrojem vitamínů C a B. Obsahuje mnoho látek prospěšných pro naše zdraví. I proto se používá jako základ při výrobě některých ovocných a bylinných čajů. Čaj s šípkem, a to čistý šípkový čaj, ovocný jahodový čajmalinový čaj nebo kořeněný ovocný čaj, můžete pít každý den. Šípek je oblíbený pro svou jemnou chuť, svěží aroma a léčivé účinky. Šípek se přidává do nejrůznějších bylinných směsí, určených pro povzbuzení a dodání energie, hubnutí a udržení linie.

Ovocné a bylinné čaje pro děti

My dospělí dáváme často přednost černým a zeleným čajům před čaji ovocnými. Rádi zkoušíme exotické příchutě čajů ze všech koutů světa. U dětí je ale nejlepší sáhnout po jednoduchém ovocném nebo bylinném čaji. Děti mají v oblibě jahodový, malinový nebo broskvový ovocný čaj. Zachutnají jim i nejrůznější čajové směsi. Ovocné čaje jsou u nich oblíbené pro svou mírně nasládlou chuť, kterou oplývají i bez přidání cukru. U bylinných čajů je ale důležité pečlivě vybírat. Bylinné čaje dětem mnohdy nechutnají, připadají jim hořké. Klasický čaj s bylinkami pak můžete buď dosladit, nebo ho vyměnit za speciální bylinný dětský čaj. Ten obsahuje známé bylinky a slouží jako prevence i léčba při nemoci a nachlazení.

Síla skrytá v bylinkách a ovoci

Ovocné a bylinné čaje patří již po mnoho let mezi klasiku, která nesmí chybět v žádné domácnosti. Těší se oblibě nejen u již zmíněných dětí, ale i u dospělých a seniorů. Ochutnejte lahodné čajové směsi jako Babiččina zahrádka nebo Indiánské léto. Vždy vás zaručeně naladí na správnou vlnu.

TIP
Podzimní retro novinka Bambusová chýše

Otevřít chat