OXALIS Bonus klub - Oxalis eshop

Oxalis

Čaj je vedle vody nejrozšířenějším nápojem na světě. Každý den ho pijí lidé ve všech koutech světa.

OXALIS Bonus klub

Kategorie

Obecné informace

Program věrnostních karet OXALIS BONUS CLUB je věrnostní program pro zákazníky prodejen OXALIS, spol. s r.o. (dále jen OXALIS).

Věrnostní karta Vám bude vydána ihned po vyplnění přihlášky v obchodech OXALIS ČAJ&KÁVA. Registrace poštou, telefonicky nebo na internetu není možná. O kartu věrnostního systému OXALIS BONUS CLUB můžete požádat jen v případě, že je Vám minimálně 18 let a máte bydliště v České republice. Podmínkou pro registraci je nákup v minimální hodnotě 200 Kč. Věrnostní systém není platný pro nákupy v e-shopu www.oxalis.cz a v prodejnách mimo území České republiky. Věrnostní systém je určen pouze maloobchodním zákazníkům.

Sběr bodů

Za každou 1 Kč dostanete 1 věrnostní bod.
Věrnostní body se počítají pouze za nákupy registrovaného člena a jsou nepřenosné.

Čerpání bodů

Při dosažení bodů v celkovém počtu 3000 obdrží zákazník e-mailem zprávu o možnosti čerpání slevy ve výši 170 Kč, kterou lze jednorázově uplatnit při nákupu v prodejnách OXALIS ČAJ&KÁVA na celý sortiment nabízeného zboží. Slevu si zákazník vyžádá při nákupu u personálu prodejny a to po předložení platné věrnostní karty. Sleva má omezenou platnost, v případě jejího neuplatnění do daného termínu bude stornována a body se nebudou zpětně načítat.

Ostatní ujednání

OXALIS, spol. s r.o. si vyhrazuje právo věrnostní program kdykoli pozastavit, upravit jej dle aktuálních právních předpisů nebo pozměnit jeho části. Změny budou včas uveřejněny v obchodech OXALIS ČAJ&KÁVA nebo na www.oxalis.cz. Účastníci věrnostního programu mohou svou účast kdykoli ukončit okamžitou výpovědí. Výpověď ze strany OXALIS je možná jen s dodržením lhůty 30 dnů. Přistoupením k pravidlům věrnostního programu OXALIS udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů společností OXALIS, spol. s r.o., IČO: 49435281, se sídlem K Teplinám 663, 763 15 Slušovice (dále jen „OXALIS“) jako správci, v souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu Vašeho členství ve věrnostním programu OXALIS BONUS CLUB, aby zpracovával Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo pro své marketingové účely, k optimalizaci své nabídky a pro použití v rámci věrnostního programu OXALIS BONUS CLUB, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Udělujete souhlas s jejich předáním společnosti OXALIS, spol. s r.o. Takto získané údaje nebudou předány třetí osobě.

Máte právo požadovat od společnosti OXALIS informaci o zpracování svých osobních údajů. V případě, že zjistíte, nebo se domníváte, že zpracování Vašich osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo je v rozporu se zákonem, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete požádat společnost OXALIS o vysvětlení nebo odstranění takto vzniklého stavu. Svá práva dle předchozí věty můžete uplatnit a svůj souhlas s vyhodnocení a použitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely můžete kdykoliv odvolat krátkým písemným sdělením na bonusclub@oxalis.cz nebo na adresu OXALIS, spol. s r.o., K Teplinám 663, 763 15 Slušovice. Z členství v OXALIS BONUS CLUB jsou vyloučeni zaměstanci společnosti OXALIS, spol. s r.o..

Postup při ztrátě věrnostní karty.

Bohužel nedokážeme vytvořit duplikát karty. Novou kartu lze však získat znovu nákupem za 200 Kč na prodejně. Starou kartu Vám stornujeme a body z ní přepíšeme na kartu novou, takže o ně nepřijdete. Jen na to prosím upozorněte paní prodavačku, aby nám pak k vašim údajům dopsala poznámku o nutnosti převedení bodů, případně tyto údaje včetně čísla nové karty zašlete na email: konecna@oxalis.cz

Do věrnostního systému jsou zapojeny všechny prodejny OXALIS ČAJ&KÁVA.