Novinka
Firemní dárky
Hledáte dárek, který potěší vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Se sypaným čajem a výběrovou kávou prostě nemůžete sáhnout vedle. Máme pro vás originální dárky, které udělají radost naprosto každému.
Originální dárek s vaším logem
Máte už představu o firemním dárku nebo naopak vůbec nevíte, co byste chtěli? Vyhovíme vašim potřebám a přáním a doporučíme tu nejvhodnější variantu. Můžete si vybrat z našich dárkových balení, která máme standartně v nabídce nebo vám připravíme dárkové balení na míru.
Při odběru min. 5 kg vám můžeme vytisknout či vytvořit vlastní design etiket (např. 5 kg čaje á 50 g/ks = 100 ks). V případě menšího množství můžeme vyrobit přelepky na etikety s vaším logem. Dárková balení s vlastní etiketou lze vytvořit při odběru od 20 ks.
Logo nám zašlete v tiskové kvalitě (ideálně ve vektorovém formátu PDF, EPS, AI, CDR (v křivkách).

Výhody:

  1. Zakázky zpracujeme dle vašich požadavků a v dohodnutém termínu
  2. Produkty získáte za zvýhodněné velkoobchodní ceny
  3. Dopravu zdarma od nás máte už při nákupu nad 3 000 Kč

Můžete vybírat

z následujících variant

Dárková balení
OXALIS
• Standartní dárková balení dle aktuální nabídky a skladové dostupnosti
• Lze doplnit etiketou s vlastním logem / designem / přebalem (min. odběr 20 ks dárkových balení)
Objednat
Individuální výroba
Máte svou představu, ale v naší nabídce jste nenašli to pravé?
Zpracujeme i individuální zakázky a vyhovíme vašim potřebám.

• Lze zvolit vlastní gramáž čaje/kávy, typ obalového materiálu i design přední etikety. Zadní etiketa bude dodána z naší strany se všemi povinnými informacemi.
• Minimální odběr 20 kg od druhu čaje nebo kávy (napč. 200 ks po 100 g)
• Cena bude individuálně zpracována podle vybraných druhů produktů, surovin a obalů
• Lze vytvořit vlastní dárkové balení v kombinaci např. s dózou a sítkem (min. odběr 20 ks)
Objednat
Ukázky balení
01
Zelený sáček s potiskem
Třívrstvý sáček pro 50-80 g čaje, doplněný oválnou etiketou s naším nebo vaším designem. Vzor etikety pro přípravu grafiky ke stažení ZDE.
03
Sáček EKO
kompostovatelný - na bylinky
Ekologický sáček typu doypack vyroben z kompostovatelného materiálu s biologicky odbouratelným uzávěrem. Potisk v zelené barvě pro čaj. Vzor etikety pro přípravu grafiky ke stažení ZDE.
05
Vánoční sáček
Třívrstvý sáček pro 50-80 g čaje nebo kávy, doplněný etiketou s naším nebo vaším designem. Vzor etikety pro přípravu grafiky ke stažení ZDE.
07
Sáček EKO
kompostovatelný - univerzální
Ekologický sáček typu doypack vyroben z kompostovatelného materiálu s biologicky odbouratelným uzávěrem. Vzor etikety pro přípravu grafiky ke stažení ZDE.
09
Individuální balení
Vlastní dárkové balení v kombinaci
např. s dózou a sítkem.
02
Hnědý sáček
Třívrstvý sáček pro 50-100 g kávy, doplněný oválnou etiketou s naším nebo vaším designem. Vzor etikety pro přípravu grafiky ke stažení ZDE.
04
Bílý sáček bez potisku
Třívrstvý sáček pro 50-80 g čaje nebo kávy, doplněný etiketou s naším nebo vaším designem. Vzor etikety pro přípravu grafiky ke stažení ZDE.
06
Sáček EKO
kompostovatelný - na čaj
Ekologický sáček typu doypack vyroben z kompostovatelného materiálu s biologicky odbouratelným uzávěrem. Potisk v zelené barvě pro čaj.
08
Sáček EKO
kompostovatelný - na kávu
Ekologický sáček typu doypack vyroben z kompostovatelného materiálu s biologicky odbouratelným uzávěrem. Potisk v hnědé barvě pro kávu.
Kontaktujte nás

Zaujala vás naše nabídka firemních dárků? Tak neváhejte, napište nám na e-mail: [email protected], a sestavíme vám nabídku na míru.

Prosíme, napište nám předpokládaný počet dárkových balíčků a vaši představu, z čeho by se měl firemní dárek skládat. Naši nabídku dárkových balení si můžete prohlédnout zde.

objednat

Odscrolluje nahoru

Otevřít chat