Direct trade čaj

Kategorie

Abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší, nakupujeme čaj výhradně formou direct trade, tedy napřímo od pěstitelů. Naše obchodní partnery chceme nejdříve dobře poznat. Často pěstitele navštěvujeme osobně, dobře se tak známe a víme, co můžeme od spolupráce očekávat. Kvalitní produkty a dobré vztahy jsou u nás na prvním místě. Tento způsob obchodu je pro nás velmi důležitý, při osobních setkáních si vybudujeme oboustrannou důvěru, díky tomu můžeme nakoupit kvalitnější produkty nebo limitované sklizně, které by se jinak na tuzemský trh vůbec nedostaly.

Naše obchodní partnery se snažíme podporovat v jejich podnikání, abychom vám mohli dovážet ty nejlepší čaje. Ať už se jedná o větší odběry čajů, férové ceny a jednání, nebo sdílení našich znalostí a zkušeností z čajového podnikání. To pak vede k inovaci jejich továren a zpracovatelského procesu. Díky tomu vám můžeme nabídnout čaje v nejvyšší kvalitě a se zaručeným původem.


Otevřít chat