Soutěž - Oxalis eshop

Soutěž

Kategória
O čaji O kávě

  SOUTĚŽ O ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ 
  s korejskou čajovou mistryní Sunwoo Park.

  Ve spolupráci s Čajomír fest jsme pro Vás připravili soutěž o hodnotnou cenu pro opravdové čajové znalce. Hlavní výhrou bude možnost zúčastnit se jednodenního semináře s korejskou čajovou mistryní Sunwoo Park 17. srpna 2018 v podkroví Divadla Kampa v Praze. Stačí nám do komentáře pod příspěvkem na Facebooku přidat fotografii, jak vypadá váš čajový obřad s naším čajem a my 7. srpna jednoho z vás vylosujeme. 

  9 VĚCÍ, KTERÉ SI ODNESETE ZE SEMINÁŘE:
  1. vědomosti o tom, jak se chovat nejen v Koreji (korejská etika a etiketa)
  2. znalosti o korejském čajovém obřadu (teorie čajového obřadu)
  3. příprava korejského čajového obřadu krok za krokem (praktická cvičení 2 druhů čajových obřadů)
  4. získáte cenné rady, jak poznat kvalitní čaj (posuzování kvality čajových lístků)
  5. svoji osobní misku (originální korejská miska s podšálkem, na vyžádání i s podpisem)
  6. dostanete originální skripta 2 čajových obřadů (e-book, krok za krokem s fotografiemi)
  7. gastro zážitky (ochutnávky korejského cukroví, společný oběd na Kampě, ranní a odpolední tea break)
  8. přátelství s lidmi stejného zaměření (networking )
  9. certifikát pro absolventy (Korejská čajové akademie „Chungwoon“)

  POPIS SEMINÁŘE:
  Nabízíme Vám ucelený pohled na korejskou čajovou kulturu v průběhu jednodenního zážitkového semináře. V průběhu výuky se o vás bude starat 5 korejských asistentů z delegace mistryně Sunwoo Park. Součástí výuky je překladatelka z korejštiny do češtiny. Nejdříve se naučíte základy etiky a etikety, které se vám budou hodit při komunikaci s rodilými Korejci.

  Víte, jak se správně poděkuje? Jak držet misku nebo hůlky? Jak se chovat v korejské společnosti? V druhé části kurzu se naučíte, jak rozeznat a posoudit kvalitu čaje. Budete degustovat několik tříd korejského čaje a i ten největší laik se naučí co je dobré. Když se naučíme etiketě a jakosti čaje, můžeme přistoupit k výuce čajového obřadu. Třetí část semináře vás provede krok za krokem slavnostní přípravou sypaného i práškového čaje. Detailně probereme uspořádání čajového stolu a další zákonitosti, které vedou k harmonické úrovni celé přípravy.

  Ve čtvrté části se budete věnovat tradičnímu korejskému čajovému cukroví a dekorování předmětů na čajový obřad. Součástí semináře je také dopolední uvítací čajové pohoštění, společný oběd v centru Prahy a závěrečné čajové pohoštění. Jako dárek dostanete od paní Sunwoo Park korejskou čajovou misku s podepsaným podšálkem.

  A to není všechno!!! Jako motivaci k dalšímu studiu dostanete originální e-book zdarma. Tento e-book detailně popisuje 2 druhy korejských čajových obřadů a připravila ho speciálně pro Vás paní Park.

  PROFIL KOREJSKÉ ČAJOVÉ MISTRYNĚ – SUNWOO PARK

  Nejvýznamnější osobnost korejské čajové kultury posledních 20 let.
  Zakladatelka čajové akademie „Chungwoon“ (1998).
  Děkanka Korean Tea Masters School (Daegu Campus).
  Zakladatelka dvou čajových festivalů v Koreji.
  • V současné době se splní její další sen – založení čajového muzea v Daegu.

  Součástí delegace jsou studenti paní Sunwoo Park, kteří budou pomáhat při semináři jako asistenti výuky. Hlavní asistentkou je SungHuyun Denise Kim. Denise je dcera paní Park a kráčí ve stejných šlépějích jako její maminka. Denise byla od malička zvyklá na čajové obřady, které pořádala doma paní Park. Brzy si Denise vše kolem čaje zamilovala, i když zůstala věrna své největší lásce a profesi a tou je hra na klavír. Denise je certifikovanou čajovou instruktorkou a čajem se profesionálně zabývá od roku 2002. Je zároveň hlavní asistentkou paní Park, pořádá s ní festivaly, cestuje s ní do různých zemí světa.

  Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202018-07-20%20v


  Otevřít chat