Novinka
Ochutnejte Oxalis Cool Drinks
Přinášíme vám osvěžující novinky. Vaše nejoblíbenější čaje i kávy Oxalis můžete mít konečně pořád po ruce, a to v atraktivní a praktické formě Cool Drinks.
V designových skleněných lahvičkách se ukrývá 10 novinek – originálních Cool Drinks, které jsou připravené z nejoblíbenějších čajů a káv Oxalis. Každý Cool Drink na e-shopu nabízíme v balení po 6 kusech.
Celý proces výroby se odehrává v České republice, proto máme jejich kvalitu pod stálou kontrolou.

Proč budete Cool drinks milovat?

Cool Drinks jsou připravené technologií cold brew, tedy pomalou, několikahodinovou macerací ve studené vodě. Právě to propůjčuje těmto nápojům jedinečnou a výraznou chuť i vůni.

Intenzivní požitek z Cool Drinks připravených pomalou metodou z vybraných druhů čaje a kávy OXALIS je založený na správném výběru a poměru ingrediencí. K vylepšení chuti je v malém množství použitý kvalitní třtinový cukr, v nabídce máme ale i cool nápoje zcela bez cukru.

Máte chuť na osvěžující

Čaj, nebo kávu?

Užijte si své oblíbené čaje a kávy v nové atraktivní podobě.

Cool drinks
z čaje
Vyzkoušejte originální chlazené nápoje z vybraných druhů čajů Oxalis. Zaženou žízeň a osvěží váš den. Objednat
01
Earl Grey Superior Cold Brew Black Tea
Nealkoholický nápoj z výluhu černého čaje Earl Grey Superior obsahuje pravý černý čaj Ceylon Ruhuna se svěží a vyváženou chutí jihoitalského bergamotu. Plný chuti i bez cukru!
49,00 Kč
koupit
03
Matcha s příchutí Višeň
Cold Brew
Nealkoholický nápoj představuje opojnou kombinaci čaje Matcha s ibiškovým výluhem a nezaměnitelným višňovým aroma. Prostě must have.
49,00 Kč
koupit
05
Matcha s příchutí Kiwi
Decentní a přitom výrazná chuť čaje Matcha s přírodním kiwi aroma se postarala o další sympatickou recepturu Cool Drinks. Nezklame vás.
49,00 Kč
koupit
07
Matcha Máta - citron
Cold Brew
Nealkoholický nápoj s Matchou, mátou, citronovou šťávou a pořádně vychlazený. Moderní superpotravina v podobě, jakou chcete.
49,00 Kč
koupit
02
Jahoda - aloe
Cold Brew White Tea
Nealkoholický nápoj, který si vás získá kombinací výluhu pravého bílého čaje Shou Mei a chuti lesních jahod podtržené tóny svěžího aloe.
49,00 Kč
koupit
04
Mate Lemon
Povzbuzující nápoj z prvotřídního Mate s osvěžující citronovou chutí. Nastartujte se!
49,00 Kč
koupit
06
Rooibos Lákavé pokušení Cold Brew Herbal Blend
Nealkoholický nápoj, jehož charakter tvoří vysoce jakostní Rooibos s podmanivou chutí jahod a exotického ovoce si nejlépe vychutnáte na ledu.
49,00 Kč
Koupit
08
Brusinka
Cold Brew Fruit Tea
Nealkoholický nápoj, jemuž propůjčilo své nejlepší vlastnosti samo ovoce. V tomto Cool Drinku mu navíc zdatně sekunduje oblíbený karamel. Podlehněte.
49,00 Kč
koupit
Cool drinks
z kávy
Nová a svěží podoba kávy Oxalis vás povzbudí v kteroukoli denní dobu. Nechte se překvapit její plnou chutí. Objednat
01
Guatemala Hoja Blanca
Cold Brew Coffee
Káva z regionu Hoja Blanca patří k tomu nejlepšímu, co Guatemala produkuje. 100% arabika s nasládlou chutí a vůní připomínající nugát, lískové oříšky a smetanu nabídla své krémové tělo i dalšímu z novinkových Cool Drinků. Přejeme dokonalý zážitek bez cukru.
59,00 Kč
koupit
02
Belgické pralinky
Cold Brew Coffee
Nejjemnější belgická čokoláda dokáže ve spolupráci s výbornou praženou kávou doslova zázraky. Přinejmenším s vaší náladou.
59,00 Kč
koupit

Odscrolluje nahoru

Otevřít chat